Середа, 2019-12-11, 7:35 PM
Вітаю Вас Гість | RSS
Увага акція!

Акція "Книги у пошуках читача"

Нові надходженняї

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Пошук
Календар
«  Грудень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Друзі сайту
Адреси, телефони підприємств, організацій, квартирних телефонів Тернополя і Тернопільської області

тернопільська районна централізована бібліотечна система

Новинки літератури

Нові надходження, які надійшли в І кварталі 2016 року

 

Україна-Русь : історичне дослідження : у 3 кн. Кн. І. : Споконвічна земля / Володимир Білінський. — Тернопіль : Навчальна книга — Богдан, 2015. — 384 с.

Автор на основі історичних документів, літописів, спогадів мандрівників, досліджень сучасних археологів, істориків дово­дить неперервність розвитку українського етносу, починаючи від VI тисячоліття до нашої ери, трипільської культури, а потім зару- бинецької, черняхівської, київської і т. д.

Україна-Русь : роман-дослідження : у 2 кн. Кн. ІІ / Володимир Білінський. — Тернопіль : Навчальна книга - Богдан, 2015. - 376 с.

У книзі подано багатющий фактологічний матеріал, на підставі якого спростовуються старі заяложені міфи та побрехеньки як радянських, російських, польських, так і деяких українських істориків. Мова йде про Великі Галиць­ко-Волинське та Литовсько-Руське князівства, їхніх реальних правителів і будівничих.

Країна Моксель, або Московія : роман-дослідження : у 3 кн. Кн. І / Володимир Білінський. — 2-ге вид., виправл. і доповн. — Тернопіль : Богдан, 2015. — 376 с.

У книзі повідомляються факти, взяті з історичних джерел, що свідчать про справжню історію Російської імперії у неспотвореному вигляді. Видання дає змогу пізнати причини замовчування й ви­кривлення офіційною радянською історіографією правди про московитів і Московське князівство.

Країна Моксель, або Московія : роман-дослідження : у з кн. Кн. 2 / Володимир Білінський. — 2-ге вид., виправл. і доповн. — Тернопіль: Навчальна книга-Богдан, 2015. — 320 с.

У книзі на основі давніх літописних джерел досліджено історичні корені Російської імперії, доведено факти станов­лення та розвитку московитів як народу на базі давнього фінського етносу.

Країна Моксель, або Московія: історичне дослідження :узкн. Кн. з / Володимир Білінський. — 2-ге вид., виправл. і доповн. — Тернопіль : Богдан, 2015. — 320 с.

У третій книзі, як і в перших двох, наведено факти, які трактують історію Російської імперії в неспотвореному вигляді, такою, якою вона була насправді. Читач дізнається, чому в офіційній радянській історіографії замовчувалася правда про московитів і Московське князівство.

МОСКВА ОРДИНСЬКА: Історичне дослідження / Володимир Білінський. — К. : А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2015. — 656 с. 

За словами Ніколая Карамзіна, російська історична наука переван­тажена т. зв. «доважками брехні». Прибравши з описового каркасу російської історії очевидні вигадки, автор подає її у справжньому вигляді, розвінчуючи московські міфи і переконливо доводячи, що Московський улус входив до складу Золотої Орди. «Розгорніть перший наш літопис, написаний не пізніше XI ст. Його укладач знає «малоросів» і перелічує різні гілки цієї частини руського пле­мені, але, на диво, зовсім не знає «великоросів»...

Ностальгія : роман / Василь Шкляр ; передм. М. Слабошпицького. — Харків : Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2014. — 256 с.

Коли життя дає тріщину і хитається світ — це привід зупинитися й відшукати точку опори в годину зневіри. Він залишає дружину, роботу, місто, змінює середовище, втікаючи від себе колишнього. Та чи мож¬на звільнитися від свого минулого? І яка ціна цього звільнення? Він зустрічає жінку, яка здатна загоїти рану й зцілити його серце. Але чи зможуть вони бути разом?

Аеропорт / Сергій Лойко. - К.: Брайт Стар Паблішинг, 2015. – 344 c.

«Аеропорт» — це не хроніка, не розслідування, не літопис. Це художній вимисел, заснований на реальних фактах. У книзі багато персонажів, багато переплетених драматичних сюжетних ліній. Роман не тільки і не стільки про війну. Він і про любов, про зраду, пристрасть, ненависть, лють, ніж¬ність, відвагу, біль і смерть. Іншими словами, про наше сьогоднішнє й учорашнє життя.

Книга змін : оповідання / Андрій Цаплієнко ; перекл. з рос. Ж. Куяви; передм. Д. Комарова. — Харків : Книжко­вий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2015. — 256 с.: іл.

У збірці оповідань відомого українського журналіста й письменника йдеться про війну, яка несподівано прийшла в Україну і змінила життя й свідомість мільйонів людей. Герої оповідань пов’язані складним павутинням особистих стосунків одне з одним і з автором. Вони разом з усією країною крокують дорогою змін — від застою до революції, від Майдану до війни. 

Сьомга. Роман. - К.: Нора-Друк, 2007. - 352 с.

«Сьомга» - це не просто назва риби сімейства лососевих. На відміну від однойменної риби, «Сьомга»- роман не уникає забруднених вод життєвого досвіду. Це вишукана і складна літературна страва, в якій у різних пропорціях змішано психологічний роман, роман-виховання, трилер і детектив. «Сьомга» - уважна та витончена історія, вузлуватий і болісний згусток життєвого досвіду, де порція іронії так само зважена й виважена, як і порція болю. Цей роман могли б написати Джейн Остен, Генрі Міллер і Айрис Мер док, якби жили в наш час. По-справжньому відверта проза нарешті можлива в українській літературі.

Світован. Штудії під небесним шатром. Роман-намисто / Мирослав Дочинець. - Мукачево: Карпатська вежа, 2014. - 232с.

 

Ця книга - повна захоплення і любові розповідь про мандри в горах із мудрецем Андрієм Вороном, якого вже встигли назвати українським Сократом. Він жив, як дихав, власним життям явив спроможність бути вільним у світі, який ловить і поневолює людину. Для сучасної, заблуканої серед штучних міражів людини світло його досвіду постає опорою для порятунку. Між рядками щирого письма живе горний дух, нурпг живої природи, правда первісної оселі.

 

Мирослав Дочинець. Криничар. Діяріюш найбагатшого чоловіка Мукачівської домінії. Художнє видання. Редакція автора. Верстка і дизайн Л. Луці в. Видавництво «Карпатська вежа», м. Мукачево, вул. Миру, 10

 

Мирослав Дочинець. Горянин. Води Господніх русел. Роман. Дизайн і верстка Людмили Луці в. Коректор Олеся Маркович

Незбагненна історія про дивовижного чоловіка,_який несподівано втрачає все і починає свою щоденну боротьбу за кожну п ’ядь родової землі, кожну крихту родового скарбу. Ця книга — про «стяжання духу, мудрість любові, про пам ’ять серця, силу терпіння, високість людської душі. І про те, що кожен наш день — це сходження до чогось і спуск у нікуди...

Мирослав Дочинець. Місячна роса. Художнє видання. Редакція авторська. Видавництво «Карпатська вежа» м. Мукачево, вул.Миру

Верстка і дизайн Л. Луців

Ріка життя приносить нам живі краплини радості. Зоряне небо засіває в наші серця золоті крихти одкровень. Вітри долі навіюють думки-істини, сумніви. іронію і печаль... Ми все це ревно збираємо, щоб залишити по собі - як слабенькі відблиски душі в інших душах.

Листи з того світу: роман / Сергій Бут; передм. А. Кокотюхи. — Харків : Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2015. — 304 с.: іл.

Личаківський цвинтар. Скорботний кам’яний янгол склав долоні в молитві... Мабуть, він змусив Андрія заглянути в цей старий склеп. А ще привернули увагу дати життя та смерті. Двоє немовлят... Що з ними трапилось? На порозі гробівця Андрій знаходить дивну бляшану коробку, а в ній — пожовтілий від часу лист.

Людина біжить над прірвою: для ст. шк. віку / Іван Багряний; передм. Н. Комар. — К.: Школа, 2009. — 320 с.

У часи важкого відродження повертаються в Україну імена її славних синів, одним із яких був І. Багряний (1907-1963) — поет, письменник, політичний діяч, публіцист, що серед перших у світовій літературі зобразив сталінський терор, існування людини в умовах тоталітарного режиму. Видання знайомить із романом І. Багряного «Людина біжить над прірвою», зміст якого дає повне уявлення про жахливі сторінки історії українського народу — сталінські репресії 30-х років.

Не судилося: для ст. шк. віку / М. Старицький; передм., упорядкув., наук.-метод. матеріали Т. Петриченко. — К.: Школа, 2009. — 304 с.: іл.

До видання увійшли вибрані драматичні та поетичні твори видатного українського драматурга Михайла Петровича Старицького (1840-1904). Добір поданих текстів обумовлений шкільною програмою з української літератури. Розрахована на школярів, вчителів, студентів-філологів, усіх, хто цікавиться творчістю М. П. Старицького.

Доки сонце зійде, роса очі виїсть: для серед, та ст. шк. віку / М. Кропивницький. — К.: Школа, 2009. — 224 с.

М. Л. Кропивницький (1840-1910) — видатний драматург, письменник, талановитий артист і режисер. До видання увійшли найкращі п’єси митця, в яких він правдиво показав життя і побут різних класів і соціальних прошарків українського суспільства, викрив зажерливість глитаїв, а також із глибокою симпатією змалював образи простих селян, бідняків, наймитів, заробітчан, показавши їх страждання і безправність за царського ладу.

Чорне Сонце : збірка / Василь Шкляр ; худож. Маріанна Пащук. — Харків : Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2015. — 304 с.: іл.

Російсько-українська війна — очима бійця полку «Азов». Хто і навіщо затягує криваву драму? Чому гинуть найкращі? Чому місцеві вважають своїх визволителів ворогами? Яким наш герой бачить майбутнє Вітчизни? Глибока, сповнена смутку, болю й надії оповідь хлопця, якого честь і сумління змусили взяти до рук зброю.

Лісова пісня. Драматичні поеми. Лірика / Леся Українка ; худож. М. Десятнікова. — 2-ге вид., стер. — Харків : Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2014. — 384 с. : іл. — (Серія «Шедеври на всі часи»

Міфи та легенди давньої України / В. Войтович. — Вид. 7-е, доповн. — Тернопіль : Навчальна книга - Богдан, 2014. — 464 с. : іл. + 16 с. : іл. вкл.

«Міфи та легенди давньої України» — захоплююча літературно- художня розповідь про дивовижний світ наших далеких пращурів, їхню високу духовність і єдність із Природою, рідною Землею. Пером і пензлем автор змальовує яскраві міфічні образи, які, незважаючи на усілякі перешкоди, пережили віки і дожили до наших днів. Це — Сва- рог, Перун, Дажбог, Лада, Купало, Коляда, Берегиня та інші, а ще — величезна кількість демонологічних персонажів.

 

 

сторінка 1 2 3 4 5