Четвер, 2019-07-18, 12:27 PM
Вітаю Вас Гість | RSS
Увага акція!

Акція "Книги у пошуках читача"

Нові надходженняї

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Пошук
Календар
«  Липень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Друзі сайту
Адреси, телефони підприємств, організацій, квартирних телефонів Тернополя і Тернопільської області

тернопільська районна централізована бібліотечна система

Новинки літератури

Нові надходження, які надійшли в І кварталі 2016 року

 

Країна вина: роман / Мо Янь; пер. з кит. М. В. Савченко. - Харків: Фоліо, 2015. - 526 с.

«Країна вина» (1993) — роман-символ, який підкорює геніальним бурлеском, гротескними формами й унікальністю авторського стилю. Це своєрідне мораліте, що показує читачеві крізь призму абсурду реалії не тільки сучасного комуністичного Китаю, а й усього світу. «Країна вина» — це листування провінційного літератора-дилетанта Лі Доу, винороба за фахом, зі столичним, вінчаним лаврами номінантом на Нобелівську премію Мо Янем.

Очищення: роман / С. Оксанен. — Харків: Фоліо, 2015. — 317 с.

Естонія другої половини XX століття. Через світосприйняття простої естонської селянки показано жахіття репресивної системи. Оксанен із вра­жаючою достовірністю вдалося змалювати почуття людини, яка перестає бути хазяїном свого життя, зазнає насилля, переслідування, гноблення І єдине, що залишається їй за цих обставин, аби не втратити розум, — це замкнутися в собі й у такий спосіб порятуватися від агресії та приниження.

Кривава земля: роман / Алан Ґлінн; пер. з англ. В. К. Горбатька. — Харків: Фоліо, 2015. — 478 с.

Чи міг собі уявити молодий журналіст Джиммі Гілрой, до чого призведе його розслідування, беручись за написання книжки про зірку таблоїдів Сюзі Монаґен, яка загинула в авіакатастрофі три роки тому?.. Хто стоїть за катастрофою гелікоптера і кого насправді хотіли позбутися, видавши влаштовану аварію за нещасний випадок? ? 

Туфлі до вручення «Оскара»: повість / М. Камерич; переклад з босн. К. Калитко. - Харків: Фоліо, 2015. -  186 с.

О’Генрі колись написав, що для повноти життя людина повинна пережити бідність, любов та війну. У книжці «Туфлі до вручення “Оскара”» усе це є в достатній кількості, тож її можна вважати експрес- курсом із пізнання життя.

Коли голуби зникли: роман / Софі Оксанен; пер. з фін. Ю. Я. Зуб. — Харків: Фоліо, 2015. — 378 с.

«Коли голуби зникли» — третій роман письменниці про Естонію, яка пережила у 40-х роках XX століття подвійну окупацію — СР( Т. нацистської Німеччини і знову СРСР, — а також війну. У центрі оповіді — історія красуні Юдигтаїї чоловіка Едгара. Пристосовуючи* і. до кожної наступної влади, ставши зрадником і карателем, Едгар слу жив тим режимам, які знищували естонський народ.

Криївка: повість / Олександр Вільчинський. — Харків: Фоліо, 2015. — 219 с. 

Незабутні 1970-ті. На одній шостій земної кулі будують розвинений соціалізм, у телевізорі «дорогий Леонід Ілліч», на орбіті — «Союз»—«Аполлон»... Тим часом хлопчаки із звичайного волинського села займаються своїми справами: ходять до школи, допомагають батькам по господарству, грають у футбол, у війну, рибалять, влітку працюють у колгоспній будбригаді...

Магія сліз / Пітер Кері; пер. з англ. В. Г. Горбатько. — Харків: Фоліо, 2015. — 350 с.

Сльози — це єдине, що залишається Кетрін Ґеріґ, співробітниці лондонського музею Свінберн, після того, як несподівано помирає її коханий Метью. Від горя й божевілля її рятує щоденник Генрі Брендлінґа — бізнесмена, який жив півтора століття тому. Син Генрі, Персі, важко хворий і врятувати його може... ні, не чудодійні ліки, а механічний птах, зображення якого так потішило Персі. Заради сина Генрі кидає все і вирушає до Німеччини, де його оточує світ чудакуватих годинникарів, дивовижних казкарів і підмайстрів, яким підвладні таємниці устрою Всесвіту.

Трагедія гетьмана Мазепи: роман-есе / Валентин Чемерис. - Харків: Фоліо, 2015, — 475 с.

У новому романі В. Чемериса описуються ті часи, коли європейці називали Україну — з подивом і пошаною — країною гордих козаків, а гетьмана Мазепу — іхнім вождем. Ця людина — одна із найцікавіших знакових постатей української історії. Борець за інтереси України, майстер дипломатичних ігор, він поставив на карту все і програв найголовнішу гру свого життя та помер на чужині.

На полі чести: У 2 кн. - Кн. II: Наш сучасник Євген Сверстюк / Упорядник Василь Овсієнко. – К.: ТОВ «Видавництво “Кліо”», 2015. - 600 с. + 24 с. іл.

У книжці зібрано спогади і прижиттєві свідчення сучасників про Євгена Сверстюка. Майже сотня осіб - обтяжених роками, досвідом та званнями і зовсім молодих - діляться враженнями від спілкування з цією видатною особистістю нашого часу. 

Мій острів - гітара / Костянтин Чеченя. - Київ: Муз. Україна, 2015. - 192 с.

Пропоноване видання являє собою авторський погляд на методику гри на гітарі. Основи нотної грамоти, необхідні початкові вправи, методика освоєння основних штрихів і прийомів, табулатура і акорди, основи ім­провізації та підбирання акомпанементу; широкий і різноманітний нотний додаток: від одноголосних народних пісень до розгорнутих варіацій, від Сарабанди Йоганна Себастьяна Баха до популярних рифів року, а також гімнастику для пальців і корисні поради гітаристам, - усе це і багато іншого ви знайдете в книзі «Мій острів - гітара».

Озирнутися в радості...: /: — К.: АВІАЗ, 2015. - 136 с.; іл.

«Озирнутися в радості...» - це літературна спроба подивитися на прожите життя відомого укра­їнського актора, посадовця, громадського діяча, народного артиста України Олександра Биструшкіна. Цікаві автобіографічні подробиці, період роботи на сцені столичного театру країни - Театру імені Івана Франка, огляд кіноробіт актора, його творчість у просторі українського радіо, створення аудіо записів творів видатних українських поетів, запис унікального зібрання, першого у національній іс­торії - Аудіоантології української поезії - про все на сторінках книги.

сторінка 1 2 3 4 5